Web Demeden Web Tasarım

Dakikalar içerisinde tam teşekküllü web sitenizi inşa edin.

Güncel web teknolojileri ile donatılan Kolay Web Site Mimarımız ile rakipsiz fiyata benzersiz web sitenizi oluşturabilirsiniz.

 • Kolaylaştırılmış bilgi güncelleme

 • %99.99 Kesintisiz yayın hizmeti

 • Yönetim paneli

Web Site Mimarı

 • Kolay ve esnek üretim ortamı
 • Zengin fonksiyon alt yapısı

KOLAY WEB SİTE DEMOLAR

Web Sitenizi İnşa Etmeniz Şimdi Süper Kolay!

Hazır ve kolay uygulanabilir fonksiyonları uygulayın, görsellerinizi optimize edin ve bilgilerinizi girin. Kaydedin ve yayınlayın, her şey bu kadar kolay. Ekowebya Kolay Web Site, firmanız için faydalı ve gelişmiş bir web sitesi oluşturmanızı sağlar. • KOLAY WEB SİTE A
  Her Sektöre Uygun
  Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır.
 • 149TL
  99TL
 • Yıllık Alım Gerektirir
  Yönetici Paneli
  Ücretsiz Hosting
  %100 SEO Yönetimi
  5 E-posta
  1 Alt Domainli Extra Site
  Tüm geniş özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


 • KOLAY WEB SİTE B
  Her Sektöre Uygun
  Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır.
 • 249TL
  199TL
 • Yıllık Alım Gerektirir
  Yönetici Paneli
  Ücretsiz Hosting
  %100 SEO Yönetimi
  10 E-posta
  2 Alt Domainli Extra Site
  Tüm geniş özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


 • KOLAY WEB SİTE C
  Butik Mağazanızı Oluşturun
  Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır.
 • 399TL
  299TL
 • Yıllık Alım Gerektirir
  Yönetici Paneli
  Ücretsiz Hosting
  %100 SEO Yönetimi
  10 E-posta
  2 Alt Domainli Extra Site
  Tüm özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kolay Web Site Mimarı Genel Özellikler

Oluşturacağınız web sitenizin işlevselliği hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz genel özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Extra özellik tanımlamaları opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Mobil Uyumlu Altyapı

Web sitenizin altyapısı tüm mobil cihaz ekran ebatlarına göre otomatik optimize edecek şekilde hazırdır. Bu teknoloji ziyaretçilerinize kolay ve kullanıcı dostu bir deneyim sunacaktır.

Yönetim Paneli

Kapsamlı yönetim paneli ile tasarım , güncelleme ve içerik girişi işlemlerinizi bir web mastere ihtiyacınız olmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Web Hosting

Sitenizin internette yayınlanması için ihtiyacınız olan alan (hosting) kampanyamız dahilinde 1 yıl olarak ücretsiz olarak dahil edilmektedir.

Yedekleme

( Opsiyonel ) Sitenizin veritabanı ve tüm içerik yapısı aylık düzenli olarak 1 defa olmak üzere tarafımızdan yedeklenerek verileriniz koruma altına alınır. Bu sayede olası veri kayıpları minimize edilir.

%100 Özelleştirme

Sitenizde tüm görsel , renk , tasarım , sayfa , kategori ve özel fonksiyonlar gibi değişiklikleri yapabilmeniz mümkündür. Köklü değişiklikler için PHP , HTML ve CSS bilgisi gerekebilir.

7/24 Destek

Web sitenizi teslim edildikten sonra size güle güle demiyoruz , sürekli destek sağlıyoruz. Ticket sistemiz ile tüm destek talepleriniz mesai saatleri içerisinde cevaplanmaktadır.

Detaylı İstatistikler

Web sitenizin ziyaretçi trafiğini ayrıntılı olarak gözlemleyebileceğiniz , kampanya veya reklamlarınızın tepkilerini ve geri dönüşümünü kritize edebileceğiniz detaylı istatistik modülüdür.

Güvenlik ve Bakım

Web sitenizin yazılım güncellemeleri ve güvenlik hizmetlerini kapsar. 2 adımlı doğrulama ile akıllı telefonunuza gelen şifre olmaksızın yönetim paneline giriş dahi yapılamaması bunlardan sadece biridir.

Mail Hesapları Kurulum

Kullanmak istediğiniz mail hesaplarının kurulum hizmetini içerir. Kurulum hizmeti web mail için geçerli olup , Outlook vs. gibi masa üstü uygulama kurulumları dahil edilmemiştir.

Hazır Fonksiyonlar

Web siteniz altyapısına kod bilgisi gerekmeksizin kolay uygulanabilir çok çeşitli fonksiyon komutları eklenmiştir. Zengin ikon arşivi, akordion tab, görsel sunum fonksiyonları vs. gibi.

Foto & Video Arşiv

Fonksiyon komutlarını kullanarak çeşitli foto ve video arşivleri oluşturabilir , bunları yeni tanımlayacağınız özel sayfalarda veya mevcut sayfalarda kolayca yayınlayabilirsiniz.

Haberler & Blog Modülü

Web sitenizde özel hazırlanmış şık blog modülü ile içerik haber ve duyurularınızı gayet profesyonel olarak yayınlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya paylaşım ikonları hazır olarak sunulmuştur.

Butik Mağaza Açılabilir

( Kolay A ve B – Opsiyonel ) Dilerseniz butik mağaza entegrasyon hizmeti satın alarak sitenizde sanal mağaza açabilir ve satış yapabilirsiniz.

Gelişmiş SEO Yönetimi

Kolay Web Site Mimarı altyapısı gelişmiş SEO yönetimi araçları ile donatılmıştır. Arama motorlarında kaybolmazsınız.

Canlı Destek Modülü

( Opsiyonel ) Canlı destek modülü yardımı ile siteniz üzerinden ziyaretçilerinizle canlı iletişim kurabilir taleplerini yanıtlayabilirsiniz.

Sınırsız İçerik Girişi

Web sitenizde sınır olmaksızın dilediğiniz kadar sayfa ve kategori oluşturabilir, çeşitli içerikler girebilirsiniz. Host paketinizin dolması halinde ek hizmet satın alabilirsiniz.

Ek Kullanıcı Tanımlama

Web sitenizde güncelleme veya içerik girişi için çeşitli kademelerde değişiklik yapabilme yetkileri tanımlayabileceğiniz sınırsız yeni alt kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

Slayt Modülü

Web siteniz, profesyonel olarak görsel veya video sunumu yapabilmek için yararlanabileceğiniz profesyonel slayt modülü ile servis edilir. Herşey sadece hayal gücünüz ile sınırlı.

Sosyal Medya Optimize

( Opsiyonel ) Web sitenizin Facebook-Twitter-GooglePlus-Youtube sayfalarının profesyonel tasarımları hizmetini içerir. Extra olarak yararlanabilirsiniz.

Hesaplama Modülü

( Opsiyonel ) Web sitenizde herhangi bir ürün veya hizmetin çeşitli varyasyonlarının eklenip çıkartılarak maliyet öğrenilebilmesine olanak sağlayan modüldür. Extra olarak yararlanabilirsiniz.

Google İndex Optimize

( Opsiyonel ) Web sitenizin yayınlanması ile herşey bitmez. Google başta olmak üzere arama motorlarında sitenizin içeriğinin servis edilmesi için tanıtılması gerekir.

Tarayıcı Uyumluluğu

Web sitenizin kod yapısı tüm web tarayıcılarında çalışacak şekilde optimize dilerek olası uyumsuzluklar minimize edilir. Tüm tarayıcılarda uyumlu olarak çalışır.

Yönetim Paneli Video

Temanızı seçin , görselleriniz ve içeriklerinizi optimize edin , çeşitli efektler uygulayın ve yayınlayın. Her şey bu kadar kolay.

Tam Teşekküllü Üretim

Ekowebya Web Site Mimarı altyapısı ile kolay uygulanabilir profesyonel fonksiyonlarla mevcut temalarımızı editleyerek veya kökten değiştirerek kendi sitenizi süper kolay üretebilirsiniz. Temanızı seçin , görselleriniz ve içeriklerinizi optimize edin , çeşitli efektler uygulayın ve yayınlayın. Her şey bu kadar kolay.

Multi Dizayn Web Tasarım önceden hazırlanmış tüm tasarımları emrinize sunar , dilediğini seçer ve özelleştirirsiniz. 1 yıl sonra yenisini seçin ve yeniden özelleştirin. Her web sitesi değişikliği için binlerce lira harcamanız gerekmez , ayrıca opsiyonel hizmetlerimizle her zaman desteğe hazırız.

ŞİMDİ SİPARİŞ VER

Siteniz için grafik desteğine mi ihtiyacınız var? Logo, banner, kampanya ve tanıtım slayt görselleri vs. gibi ihtiyacınız olabilecek tüm grafik çalışmaları için hizmet vermeye hazırız. Size özel hazırlanabilecek modern grafikler için bize dilediğiniz iletişim kanalımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

GRAFİK DESTEĞİ AL

İletişim : 0850 227 49 88

Mail : bilgi@ekowebya.com

Soru ve talepleriniz için formu doldurunuz. En kısa sürede sizi arayacağız.