Tek Ürün E-ticaret

Tek Ürün Satış Sitesi , Yaprak Site Tasarımı

Size özel premium tasarımlı ,  her ürüne uyarlanabilir , kullanıcı dostu ve %100 SEO uyumlu tek ürün E-ticaret sitesi  ürünlerinizi kolay ve hızlıca satışa sunmanızı sağlar. Kolay yönetim paneli ile kısa sürede satışa odaklanabilirsiniz.

 • %100 Özelleştirilebilir

 • Kendi Hostunuza Kurulum

 • Pro Yönetim Paneli

Çoklu Ödeme Seçenekleri

 • İyzico Sanal Pos Modülü
 • PayU Sanal Pos Modülü
 • Kapıda Ödeme Sistemi
 • Havale / Eft ile Ödeme

SİPARİŞ VER

Özel Tasarım, Ekonomik Fiyatlandırma

Süresiz Lisans ve %100 Müşteri Memnuniyeti • PLATİN
  STANDART TASARIM
  Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır. Teslim süresi 3 gündür.
 • 749TL
  599TL
 • Tek Ürün Satış Sitesi
 • GÜMÜŞ
  STANDART TASARIM
  Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır. Teslim süresi 3 gündür.
 • 999TL
  799TL
 • Tek Ürün Satış Sitesi


Popüler


 • PRO KLAS
  PLUS TASARIM
  Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır. Teslim süresi 3 gündür.
 • 1499TL
  999TL
 • Tek Ürün Satış Sitesi
 • ULTRA KLAS
  PREMİUM TASARIM
  Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır. Teslim süresi 5 gündür.
 • 1999TL
  1599TL
 • Tek Ürün Satış Sitesi


Tek Ürün Satış Sitesi Ortak Özellikler

Hizmet kapsamı  hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz genel özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Extra özellik tanımlamaları opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Mobil Uyumlu Tasarım

Web sitenizin tasarımı tüm mobil cihaz ekran ebatlarına göre otomatik optimize edecek şekilde tasarlanır. Bu teknoloji ziyaretçilerinize kolay ve kullanıcı dostu bir deneyim sunacaktır.

Yönetim Paneli

İlerleyen süreçlerde sitenizde güncelleme yapmanız veya içerik girmeniz gerekebilir. Kapsamlı yönetim paneli ile işlemlerinizi bir web mastere ihtiyacınız olmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

%100 Özelleştirme

Sitenizde tüm görsel , renk , tasarım , sayfa , kategori ve özel fonksiyonlar gibi değişiklikleri yapabilmeniz mümkündür. Köklü değişiklikler için PHP , HTML ve CSS bilgisi gerekebilir.

7/24 Destek

Web sitenizi teslim edildikten sonra size güle güle demiyoruz , sürekli destek sağlıyoruz. Ticket sistemiz ile tüm destek talepleriniz mesai saatleri içerisinde cevaplanmaktadır.

Detaylı İstatistikler

Web sitenizin ziyaretçi trafiğini ayrıntılı olarak gözlemleyebileceğiniz , kampanya veya reklamlarınızın tepkilerini ve geri dönüşümünü kritize edebileceğiniz detaylı istatistik modülüdür.

Güvenlik ve Bakım

Tek ürün satış sitenizin teslimden önceki yapılan güvenlik hizmetlerini kapsar. 2 adımlı doğrulama ile akıllı telefonunuza gelen şifre olmaksızın yönetim paneline giriş yapılamaması bunlardan sadece biridir.

Mail Hesapları Kurulum

Kullanmak istediğiniz mail hesaplarının kurulum hizmetini içerir. Kurulum hizmeti web mail için geçerli olup , Outlook vs. gibi masa üstü uygulama kurulumları dahil edilmemiştir.

Hazır Fonksiyonlar

Web siteniz altyapısına kod bilgisi gerekmeksizin kolay uygulanabilir çok çeşitli fonksiyon komutları eklenmiştir. Zengin ikon arşivi, akordion tab, görsel sunum fonksiyonları vs. gibi.

Foto & Video Arşiv

Fonksiyon komutlarını kullanarak çeşitli foto ve video arşivleri oluşturabilir , bunları yeni tanımlayacağınız özel sayfalarda veya mevcut sayfalarda kolayca yayınlayabilirsiniz.

Haberler & Blog Modülü

Web sitenizde özel hazırlanmış şık blog modülü ile içerik haber ve duyurularınızı gayet profesyonel olarak yayınlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya paylaşım ikonları hazır olarak sunulmuştur.

Canlı Destek Modülü

Canlı destek modülü Eko Mini hizmet paketi için opsiyonel olup diğer servislerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteniz üzerinden ziyaretçilerinizle canlı iletişim kurabilir taleplerini yanıtlayabilirsiniz.

Gelişmiş SEO Yönetimi

İç SEO hizmeti kampanyamız dahilinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitenizin tüm alt yapısı gelişmiş SEO yönetimi araçları ile donatılmıştır. Arama motorlarında kaybolmazsınız.

Ek Kullanıcı Tanımlama

Web sitenizde güncelleme veya içerik girişi için çeşitli kademelerde değişiklik yapabilme yetkileri tanımlayabileceğiniz sınırsız yeni alt kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

Slayt Modülü

Web siteniz, profesyonel olarak görsel veya video sunumu yapabilmek için yararlanabileceğiniz profesyonel slayt modülü ile servis edilir. Herşey sadece hayal gücünüz ile sınırlı.

Sosyal Medya Paylaşım

Sitenizdaki ürünlerin ziyaretçiler tarafından sosyal medya hesaplarında tek tıkla paylaşmalarını sağlayan modüldür. Tüm popüler sosyal ağlar, WhatsApp ve Facebook Messenger dahildir.

Hesaplama Modülü

( Opsiyonel ) Web sitenizde herhangi bir ürün veya hizmetin çeşitli varyasyonlarının eklenip çıkartılarak maliyet öğrenilebilmesine olanak sağlayan modüldür. Extra olarak yararlanabilirsiniz.

Google İndex Optimize

Web sitenizin yayınlanması ile herşey bitmez. Google başta olmak üzere arama motorlarında sitenizin içeriğinin servis edilmesi için tanıtılması gerekir. Bu hizmetimiz ücretsiz sunulmaktadır.

Tarayıcı Uyumluluğu

Web sitenizin kod yapısı tüm web tarayıcılarında çalışacak şekilde optimize dilerek olası uyumsuzluklar minimize edilir. Tüm tarayıcılarda uyumlu olarak çalışır.

Sık Sorulan Sorular

Aşağıda sık sorulan sorular ve cevapları listelenmiştir. Farklı soru ve talepleriniz için bizi aramaktan çekinmeyin.

Ödemeyi nasıl yapıyorum ?
İş detayları belirlenip, anlaşma sonrası ödemenin %50’ini alıyoruz. Kalan tutarı web siteniz tamamlanmak üzere iken yapıyorsunuz.
Web sitesi ücreti 1 kere mi ödeniyor ?
Evet, web sitenizin tasarım ücretini bir defaya mahsus ödersiniz. Tekrarlanmaz. Web sitenizin sahibi olursunuz.
Mobil uyumlu web site nedir ?
Mobil uyumlu web siteleri, çeşitli bilgisayar ekran ebatlarına ve tüm akıllı telefon ve tabletlere uygun olarak görüntülenir.
Nasıl hosting almalıyım ?
Linux MySQL destekli orta üst seviye bir hosting ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Gümüş pakette sanal pos kullanabilirmiyim ?
Hayır, sanal pos entegrasyonları Pro Pakette yapılmaktadır. İyzico veya PayU entegrasyonu ile tek anlaşma üzerinden 9 ila 12 bankanın kredi kartına taksitli alışveriş imkânı sunabilirsiniz.

Tasarımları siz mi yapıyorsunuz ?
Evet ürününüze ait özel tasarım tarafımızdan yapılmaktadır. Detayları ve görsel , metinler gibi ayrıntıları bize iletmeniz yeterlidir.
Web sitemi güncelleyebilirmiyim ?
Evet, web sitenizin tüm detaylarını yönetebileceğiniz özel yönetim ekranınız olacak buradan dilediğiniz tüm değişiklik ve eklemeleri yapabileceksiniz.
Sitemin istatistiklerini görebilirmiyim ?
Evet, web sitenizde tüm detayları ile ziyaretçi sayısı ve trafiği, ip adresi, kullanılan tarayıcı gibi tüm bilgileri anlık takip edebileceğiniz sistem mevcuttur.
İleride daha fazla ürün eklemek istesem ?
Evet ekleyebilirsiniz. Tasarımınız tek ürüne göre optimize edilmiş olsa da mağaza mantığı ile bir çok ürün eklemeniz mümkündür.

Seçenekli ürün ekleyebilir miyim ?
Evet, ürüne ait renk, model, numara gibi farklı seçenekler var ise buna göre seçenekli ürün ve farklı fiyatlar tanımlayabilirsiniz.

İletişim : 0850 227 49 88

Mail : bilgi@ekowebya.com

Soru ve talepleriniz için formu doldurunuz. En kısa sürede sizi arayacağız.