Muş Web Tasarım

   Kazandıran Projeler

   Her projeye önem veriyor , kazandıran projeler üretiyoruz.

   Sade , anlaşılır , kaliteli ve kullanıcı dostu web siteleri için hizmet paketlerimizi inceleyiniz. Haber sitesi , video paylaşım sitesi , portal vs. gibi özel web projeleriniz ayrıca bütçelendirilir.

   • Kolaylaştırılmış bilgi güncelleme

   • %99.99 Kesintisiz yayın hizmeti

   • Yönetim paneli & Güvenlik

   Özellikleri Siz Belirleyin

   • Sitenizin tamamına hükmedin
   • Servis ekleyip çıkartın

   ÖZELLİK BELİRLE
   HIZLI TEKLİF İSTE

   Firmanıza Özel Web Tasarım Servislerimiz

   Hosting , alan adı ( 1Yıl ) ve iç SEO optimizasyon hizmeti ücretsiz olarak tüm servislerimize dahil edilmektedir.   • EKO MİNİ
    One Page Özgün Tasarım
    Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır.
   • 999TL
    799TL
   • Yönetici Paneli
    Ücretsiz Domain
    Ücretsiz Hosting
    %100 SEO Yönetimi
    10 E-posta Hesabı
    E-ticaret Entg. ( Opsiyonel )


   • EKO PLUS
    3+1 Sayfa Özgün Tasarım
    Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır.
   • 1249TL
    999TL
   • Yönetici Paneli
    Ücretsiz Domain
    Ücretsiz Hosting
    %100 SEO Yönetimi
    10 E-posta Hesabı
    E-ticaret Entg. ( Opsiyonel )


   • KOBİ STAR
    5+1 Sayfa ÖzgünTasarım
    Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır.
   • 2499TL
    1999TL
   • Yönetici Paneli
    Ücretsiz Domain
    Ücretsiz Hosting
    %100 SEO Yönetimi
    15 E-posta Hesabı
    E-ticaret Entg. ( Opsiyonel )


   • MASTER
    8 Sayfa ÖzgünTasarım
    Mobil cihaz ve tarayıcı uyumluluğu standart olarak sunulmaktadır.
   • 3499TL
    2999TL
   • Yönetici Paneli
    Ücretsiz Domain
    Ücretsiz Hosting
    %100 SEO Yönetimi
    20 E-posta Hesabı
    E-ticaret Hazır ( SSL Hariç )

   Web site tasarım fiyatlarımız normal şartlarda projeden projeye değişmektedir. Yukarıda belli standartlar dahilinde paket haline getirdiğimiz web tasarım hizmetleri belirtilen sayfa adetlerinde özel tasarım yapılarak üretilir ve projenizin içeriğine göre teslim süresi değişebilir. Bu hizmet paketlerinden bağımsız olabilecek web tasarım hizmetleri için tasarım yapılacak sayfa sayısı, farklı opsiyonel özellikler ve programlamalar, verilecek diğer hizmetlerin çeşidine göre ayrıca özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Web Site, özellik belirleme ve hizmet ekleyip çıkarmak ve maliyet tahmini yapmak için bu sayfamızda bulunan Web Site Özelleştirme Modülümüzü kullanabilirsiniz.

   Web Site Altyapısı ve Ortak Özellikler

   Hizmet kapsamımız ve Web sitenizin işlevselliği hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz genel özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Extra özellik tanımlamaları opsiyonel olarak sunulmaktadır.

   Mobil Uyumlu Tasarım

   Web sitenizin tasarımı tüm mobil cihaz ekran ebatlarına göre otomatik optimize edecek şekilde tasarlanır. Bu teknoloji ziyaretçilerinize kolay ve kullanıcı dostu bir deneyim sunacaktır.

   Yönetim Paneli

   İlerleyen süreçlerde sitenizde güncelleme yapmanız veya içerik girmeniz gerekebilir. Kapsamlı yönetim paneli ile işlemlerinizi bir web mastere ihtiyacınız olmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

   Web Hosting

   Tüm web tasarım servislerimizde sitenizin internette yayınlanması için ihtiyacınız olan alan (hosting) kampanyamız dahilinde 1 yıl olarak ücretsiz olarak dahil edilmektedir.

   Yedekleme

   Sitenizin veritabanı ve tüm içerik yapısı aylık düzenli olarak 1 defa olmak üzere tarafımızdan yedeklenerek verileriniz koruma altına alınır. Bu sayede olası veri kayıpları minimize edilir.

   %100 Özelleştirme

   Sitenizde tüm görsel , renk , tasarım , sayfa , kategori ve özel fonksiyonlar gibi değişiklikleri yapabilmeniz mümkündür. Köklü değişiklikler için PHP , HTML ve CSS bilgisi gerekebilir.

   7/24 Destek

   Web sitenizi teslim edildikten sonra size güle güle demiyoruz , sürekli destek sağlıyoruz. Ticket sistemiz ile tüm destek talepleriniz mesai saatleri içerisinde cevaplanmaktadır.

   Detaylı İstatistikler

   Web sitenizin ziyaretçi trafiğini ayrıntılı olarak gözlemleyebileceğiniz , kampanya veya reklamlarınızın tepkilerini ve geri dönüşümünü kritize edebileceğiniz detaylı istatistik modülüdür.

   Güvenlik ve Bakım

   Web sitenizin yazılım güncellemeleri ve güvenlik hizmetlerini kapsar. 2 adımlı doğrulama ile akıllı telefonunuza gelen şifre olmaksızın yönetim paneline giriş dahi yapılamaması bunlardan sadece biridir.

   Mail Hesapları Kurulum

   Kullanmak istediğiniz mail hesaplarının kurulum hizmetini içerir. Kurulum hizmeti web mail için geçerli olup , Outlook vs. gibi masa üstü uygulama kurulumları dahil edilmemiştir.

   Hazır Fonksiyonlar

   Web siteniz altyapısına kod bilgisi gerekmeksizin kolay uygulanabilir çok çeşitli fonksiyon komutları eklenmiştir. Zengin ikon arşivi, akordion tab, görsel sunum fonksiyonları vs. gibi.

   Foto & Video Arşiv

   Fonksiyon komutlarını kullanarak çeşitli foto ve video arşivleri oluşturabilir , bunları yeni tanımlayacağınız özel sayfalarda veya mevcut sayfalarda kolayca yayınlayabilirsiniz.

   Haberler & Blog Modülü

   Web sitenizde özel hazırlanmış şık blog modülü ile içerik haber ve duyurularınızı gayet profesyonel olarak yayınlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya paylaşım ikonları hazır olarak sunulmuştur.

   Butik Mağaza Açılabilir

   ( Opsiyonel ) Web siteniz butik e-ticaret mağazası entegrasyonuna hazır altyapıda servis edilir. Dilerseniz entegrasyon hizmeti satın alarak sitenizde sanal mağaza açabilir ve satış yapabilirsiniz.

   Gelişmiş SEO Yönetimi

   İç SEO hizmeti kampanyamız dahilinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitenizin tüm alt yapısı gelişmiş SEO yönetimi araçları ile donatılmıştır. Arama motorlarında kaybolmazsınız.

   Canlı Destek Modülü

   Canlı destek modülü Eko Mini hizmet paketi için opsiyonel olup diğer servislerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteniz üzerinden ziyaretçilerinizle canlı iletişim kurabilir taleplerini yanıtlayabilirsiniz.

   Sınırsız İçerik Girişi

   Web sitenizde sınır olmaksızın dilediğiniz kadar sayfa ve kategori oluşturabilir, çeşitli içerikler girebilirsiniz. Host paketinizin dolması halinde ek hizmet satın alabilirsiniz.

   Ek Kullanıcı Tanımlama

   Web sitenizde güncelleme veya içerik girişi için çeşitli kademelerde değişiklik yapabilme yetkileri tanımlayabileceğiniz sınırsız yeni alt kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

   Slayt Modülü

   Web siteniz, profesyonel olarak görsel veya video sunumu yapabilmek için yararlanabileceğiniz profesyonel slayt modülü ile servis edilir. Herşey sadece hayal gücünüz ile sınırlı.

   Sosyal Medya Optimize

   ( Opsiyonel ) Web sitenizin kurumsal imajını destekleyecek sosyal medya(Facebook-Twitter-GooglePlus-Youtube) sayfalarının profesyonel tasarımları hizmetini içerir. Extra olarak yararlanabilirsiniz.

   Hesaplama Modülü

   ( Opsiyonel ) Web sitenizde herhangi bir ürün veya hizmetin çeşitli varyasyonlarının eklenip çıkartılarak maliyet öğrenilebilmesine olanak sağlayan modüldür. Extra olarak yararlanabilirsiniz.

   Google İndex Optimize

   Web sitenizin yayınlanması ile herşey bitmez. Google başta olmak üzere arama motorlarında sitenizin içeriğinin servis edilmesi için tanıtılması gerekir. Bu hizmetimiz ücretsiz sunulmaktadır.

   Tarayıcı Uyumluluğu

   Web sitenizin kod yapısı tüm web tarayıcılarında çalışacak şekilde optimize dilerek olası uyumsuzluklar minimize edilir. Tüm tarayıcılarda uyumlu olarak çalışır.

   Tüm web tasarım projeleriniz özenle ve titizlikle yönetilir. Başarılı ve amaca uygun bir web sitesi iyi hazırlanmış bir projeyi titizlikle hayata geçirmek ile mümkündür. Beklenti ve talepleriniz doğrultusunda web sitenizin açık, anlaşılır ve amacına uygun olarak üretilebilmesi için her detayı düşünür ve uygularız. Tüm tasarım süreci işimize olan tutku heyecanla ilerler ve neticelendirilir. Çeşitli testlerden geçirilen web siteniz %100 memnuniyetiniz sağlanmadıkça teslim edilmez.

   Tasarım İlkelerimiz

   WEB SİTE PROJENİZE ANINDA ÖZEL TEKLİF ALIN

   Web sitenizde ihtiyacınız olan tüm özellikleri şimdi belirleyin hemen teklifimizi öğrenin. Modern ve özgün tasarımlarımız, gelişmiş yazılım özellikleriyle tanışın. Gereksiz özelliklere ücret ödemeden internet dünyasında yepyeni bir imajla var olmaya devam edin.
   ŞİMDİ TEKLİF AL
   Teklifimizden hemen sonra ayrıca değerlendirme yapılarak projenize özel extralarımız ve özel indirimlerimiz uygulanabilir.
   Ekowebya Web Teknolojileri 0212 876 28 66 - 0850 227 49 88
   Soru veya talepleriniz için formu doldurunuz. En kısa sürede sizi arayacağız.