Ekowebya Blog

Kolay Web Site Yönetim Paneli “Video”

Ekowebya Kolay Web Site, gelişmiş alt yapısı ile kod bilgisi gerekmeksizin web sitenizi tasarlayabilmenizi sağlar. Dilediğiniz tasarımı seçin, kendi görselleriniz ve içeriğinizi optimize edin kaydedin ve yayınlayın. Her şey bu kadar kolay.

%100 özelleştirebilir , dilediğiniz renkleri uygulayabilir, dilediğiniz sayfa gösterim düzenini bir-iki tıkla aktif edebilirsiniz. Sitenizde blog bölümü özel olarak entegre edilmiştir, şık blog sunumu ile yenilik ve haberlerinizi duyurabilir, çeşitli paylaşımlar yapabilirsiniz. Dilerseniz sitenize yeni bir ek modül ( e-ticaret entegrasyon ) ile site içi mağaza açarak satış yapabilir, kredi kartı ile ödeme alabilir butik bir sanal mağaza görevi üstlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Kolay Web Site sizi standart alışılmış web site şablonlarından çok daha ileri taşır. Bütün işlevselliği ile yapabilecekleriniz sadece hayalleriniz ile sınırlıdır. Güncel web trendlerine uygun fonksiyonlar ile güçlendirilmiş alt yapısı ile eşsiz ve her sektöre uygun web siteleri üretebilirsiniz. Kolay Web Site ile üretilen demo siteleri görmek için tıklayınız.

Ekowebya Kolay Web Site ile sizi alışılmışın dışında, şık , zarif ve profesyonel web sitesi sahibi olmaya davet ediyoruz. Mobil uyumluluk , tarayıcı uyumluluğu gibi standartlarımızı yazmaya bile gerek yok ama yine de tekrarlamış olalım.

2 Farklı Plandan Dilediğinizi Seçin

Kolay Web Site A ve B her sektöre uygun web siteleri üretmenizi sağlar. Kolay Web Site C entegre site içi butik mağaza alt yapısı ile birlikte sunulur. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ekowebya Web Teknolojileri 0212 876 28 66 - 0850 227 49 88
İlgilendiğiniz hizmetimizi belirterek soru veya talepleriniz için formu doldurunuz. En kısa sürede sizi arayacağız.