İş Ortaklığı & Affiliate

Satış ortağımız olun, 0 riskle hemen kazanmaya başlayın.

İş Ortaklığı Programı

Sosyal ağ hesaplarınızdan, blog veya sitenizin trafiğinden para kazanın. Ekowebya İş Ortağı olarak, sunduğumuz hizmetlerin tanıtımını yapın, yüksek komisyon oranları ve 0 risk ile gelir elde etmeye başlayın!

  • Sonuç odaklı ve yatırım riski olmadan gelir elde edersiniz.
  • Hizmetlere kendiniz de katkı sağlayıp kazancınızı artırabilirsiniz.
  • İş ortaklığınız boyunca yenilenen hizmetlerden kazanmaya devam edersiniz.
  • Anlık ve güncel trafiğinizi takip edebilir ve geliştirebilirsiniz.

0 Risk ile Extra Kazanç Elde Edin

Sadece Kazanmaya Odaklanın. Yatırım, depolama, nakliye gibi maliyetleriniz yoktur.

1- İş Ortağı Olun

Bireysel veya kurumsal olarak iş ortaklığı başvurunuzu yapın. Hesabınız incelenip aktif edildikten sonra kontrol paneliniz ve sadece size özel Referans Kodu ( ID ) ve affilate ( iş ortaklığı ) linkleriniz hesabınıza tanımlanır.

2- Yayına Başlayın

Sitenizde, bloğunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda referans linklerinizi yayınlarsınız. Dilerseniz kampanya bannerlarını tarafımızdan onay alarak özelleştirebilir daha cazip hale getirebilirsiniz.

3- Takip Edin

Yayınlarınızı ve ziyaretçi istatistiklerinizi kontrol panelinizden anlık olarak takip eder, yayınlarınızı çeşitlendirebilir linkleriniz ile gelişen ziyaret ve satış performansınızı yukarı çekmek için çeşitli varyasyonlar geliştirebilirsiniz.

4- Müşteri ve Kazanç

Referans linklerinizle gerçekleştirilen satışlardan kazanmaya başlarsınız. Kâr paylarınız müşteri ödeme ve teslim süreci tamamlanır tamamlanmaz, ilk Cuma günü fatura karşılığında nakit olarak banka hesabınıza yatırılır.

İş Ortağımız olun hemen kazanmaya başlayın

Sorularınız mı var? Şimdi bizi arayın yardımcı olalım. Tel: 0212 876 28 66

Ekowebya.com’a üye iseniz ve Satış Ortağı olmak istiyorsanız üye girişi yaparak “Referans kodunuzu” öğrenebilirsiniz.

İş Ortaklığı Avantajları

Sonuç odaklı, yüksek performanslı… Extra yatırım ve bayilik riskleri, yüksek alım kotaları, eleman, depolama, gönderim maliyetleri olmaksızın gelir elde edebileceğiniz bir avantajlar serisi sizleri bekliyor. Link paylaşımlarınızda global pazarı en iyi şekilde değerlendirebilir, çeşitli uzaklıklardaki kitlelere kolayca ulaşabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemenize gerek olmaksızın iş ortaklığı programımıza dahil olabilirsiniz.

01

Ücret ve kota yoktur. Yatırım bütçe riskiniz yoktur.

02

Müşteri desteği vermenize ve teknik bilgiye ihtiyaç yoktur.

03

Kısa süreli bir çalışma ile yüksek ve önü açık kârlılık imkânı.

04

Sürekli ve günlük sabit bir zaman ayırmanıza gerek yoktur.

İş/Satış Ortaklığı Kâr Oranlarımız

Kazançlar hizmetlerin KDV hariç satış rakamları üzerinden hesaplanmaktadır.

E-ticaret Paketleri Kâr Payı Kazanç
1 Basic Paket %15 119,80TL
2 Standart Paket %15 224,85TL
3 Plus Paket %15 440,82TL
4 Premium Paket %15 749,85TL
Web Tasarım Paketleri Kâr Payı Kazanç
1 Eko Mini Paket %15 59,85TL
2 Eko Plus Paket %15 119,80TL
3 Kobi Star Paket %15 149,85TL
4 Master Paket %15 299,80TL
Diğer Hizmetler 1 Kâr Payı Kazanç
1 Firmaya Özel PSD Tasarım %20 399,80TL
2 PSD xHTML Tasarım Giydirme %20 199,80TL
3 E-ticaret Hosting %10 19,00TL
4 Statik IP %5 3,25TL
5 Comodo SSL %5 7,20TL
6 Pozitive SSL %5 4,45TL
7 Pozitive SSL Wildcard %5 9,95TL
8 Online Fatura Yaz. Modülü %8 23,92TL
9 Ek XML modülü %5 12,45TL
10 Mobil Alışveriş Şablonu %20 79,80TL
Diğer Hizmetler 2 Kâr Payı Kazanç
1 Facebook + Google Connect %5 14,95TL
2 B2B Bayi Giriş Sayfası & Slider Tasarım %20 79,80TL
3 N11 Api Entegrasyonu %5 14,95TL
4 GittiGidiyor Api Entegrasyonu %5 14,95TL
5 Canlı Destek Modülü %15 29,85TL
6 Güncelleme Hizmeti 6 Ay %10 64,90TL
7 Mobil Tema Tasarım %20 79,80TL
8 E-ticaret Entegrasyon %15 44,85TL
9 Web Mimarı Kolay Site A %10 9,90TL
10 Web Mimarı Kolay Site B %15 29,85TL
11 Web Mimarı Kolay Site C %15 44,85TL

Sıkça Sorulan Sorular – SSS

İş Ortaklığı Programı ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Kurallar
  1. Ekowebya.com üye olan ve üyelik şartlarına haiz olan herkes İş Ortaklığı Programı’na katılım başvurusunda bulunabilir.
  2. Üyeler, beyan edilen bilgilerin doğruluğunu ve bununla ilgili sorumluluğu tek taraflı olarak kabul ederler. Ekowebya.com, beyan edilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmek durumunda değildir.
  3. Ekowebya.com, üyelik bilgilerinde şüpheli bir durumla karşılaşması durumunda ilgili kişiden bilgileri belgeleyerek doğrulamasını isteyebilir.
  4. Yanlış beyanla üye olduğu tespit edilen üyelerin üyelikleri, aldığı hizmetler ve hak edişleri geriye dönük olarak iptal edilir.
  5. Yanlış beyanla ortaya çıkacak hukuki sorunlarda tüm sorumlu tek taraflı olarak beyanı yapan üyedir. Ekowebya.com, bu konuda hiçbir biçimde sorumlu değildir.
  6. Yasalara ve genel ahlaki kurallara uygun olmayan içeriğe sahip sitelerin İş Ortaklığı Programı’na yaptığı başvuru değerlendirmeye alınmaz. Alınmış olsa bile tek taraflı olarak iptal edilebilir.
  7. Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı’na dâhil olan sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
  8. Ekowebya.com’un görsel materyallerde (reklam, banner) kişiye özel oluşturduğu kod ile reklâma ait görsel içerik değiştirilemez. Değiştirilmesi ancak ek onay ile mükündür.
  9. Nakit ödemenin gerçekleşmesi için geçerli şartlar:
    • Doğru kişilerin doğru bilgilerle üye olması gerekmektedir.
    • Üyeliği onaylanmayan veya şüpheli görülen kişilerin üyeliğinden prim kazanılamaz.
    • Spam vb illegal yollarla üye yapan, yaptıran kişilerin üyelik ve hak edişleri iptal edilir.
    • Ödemeler, hesaptaki bakiye aylık 100 TL’yi aştığında yapılır.
  10. Alınan ürün, servis veya hizmete itiraz ve bu yönde ücret iadesi talebi gelir ise alışveriş nedeniyle hesabınıza eklenen satış ortaklığı kredi payı hesabınızdaki bakiyeden düşülecektir.
  11. Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı’na ilişkin değişkenlerdeki tasarruf yetkisini saklı tutar.
  12. Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı’na dâhil olan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.
Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı nedir?

Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı, iş geliştirme ve yeni iş fırsatları oluşturma çerçevesinde geliştirilmiş bir kazan kazan projesidir. Klasik sistemlerde satış ortaklığı, programa dahil olan internet sitesinde yayınlanan banner ve sponsor bağlantılar üzerinden siteye yönlendirilen kişilerin yaptığı alışverişten kazanılan prim üzerine kurulmuştur. Ekowebya.com İş Ortaklığı Programında ise sistem, kişinin üyelik hesabına ait özel referans kodunu ( Referans ID ) kullanarak alışveriş yapan diğer kişilerin alışverişlerinden kâr payı kazandıran bir iş geliştirme programıdır. Program, yasa ve genel ahlak kurallarına uygun ( bireysel veya kurumsal ) bir internet sitesine, sahiplerinin Ekowebya.com’dan kendilerine özel tanımlanan ID’li linkler yolu ile yerleştirdikleri reklamların (banner) ziyaretçilerce tıklanarak Ekowebya.com’a yönlenmesi ve herhangi bir ürün, hizmet veya servisi satın almaları durumunda, ilgili alışveriş bedeli üzerinden belirli bir kâr payı alınmasını kapsar. Programda esas olan, alışverişi kim yaparsa yapsın, alışveriş yaparken herhangi bir üyenin referans kodunu kullanmasıdır.

Program nasıl çalışıyor?

Ekowebya.com’a üyelik şartlarını kabul ederek üye olan herkes, İş Ortaklığı Programı’na herhangi bir ücret ödemeden başvurabilir. Programa katılan iş ortaklarımız, Ekowebya.com’dan, kendilerine özel tanımlanan Referans ID’li linklerini temin ederler. Bu linkleri kullanarak satın alma yapan müşterilerden, tanımlanmış % oranında veya sabit oranlarda hak ettikleri kâr paylarını alırlar.

Kazanç nasıl gerçekleşir?

Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı’nda kazanç, iş ortağının özel ID’leri ile tanımlanmış banner, link ve benzeri materyalleri kullanarak oluşturulan sipariş sonucu elde edilen kazançtır. İş Ortağı kendi ID’si ile oluşturulan tüm siparişlerden kâr payı kazanır. Bunun için önceden herhangi bir ürün, hizmet veya servis hizmeti almış olma zorunluluğu yoktur.

Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı’nın farklılığı nedir?

Standart satış ortaklığı uygulamalarında yönlendirilen ziyaretçilerin satın aldıkları ürün, hizmet veya servislerden bir defa pay alabilirsiniz. Ancak Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı’nda referansınızla ( Referans ID ) hizmet alımı yapan kişilerin her alışverişinden, satış ortaklığınız aktif olduğu sürece, kâr payı almaya devam edersiniz. Bu durum, sonraki yıllarda yenilenen hizmet alımları için de geçerlidir. Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı’nda önemli olan satın almaya referans olmaktır. Yani Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı ile kazanç, süreklilik arz eder.

Programa kimler katılabilir?

Ekowebya.com’da beyan edilen üyelik şartlarını taşıyan herkes, üye olmak ve İş Ortaklığı başvurusu yapmak suretiyle katılabilir. Program kapsamında hazırlanan ve içerisinde size özel bir banner referans kodu bulunan banner’ları ve sponsor bağlantıları eklemek suretiyle kazancınızı sürekli artırabilirsiniz. Nitekim sahibi olduğunuz sitenin ziyaretçi trafiği ne kadar yüksek olursa olsun reklamverenlere ulaşmakta zorluk yaşıyor ve bu trafiği iyi bir gelire dönüştürme fırsatını bulamıyor olabilirsiniz. Ancak Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı ile sitenizin görselliğine zenginlik katan reklamlar ( banner ) sayesinde, yalnızca ziyaretçilerinizi Ekowebya.com’ yönlendirmek suretiyle yapacakları her alışverişten ekstra kazançlar sağlayabileceksiniz. Programa kurumsal ve bireysel olması fark etmeksizin ilgili şartları taşıyan tüm siteler katılabilmektedir.

Kâr payı ödemeleri nasıl yapılıyor?

Programa kurumsal ve bireysel olmak üzere iki şekilde katılım yapılmaktadır. Fatura kesebilen kurumlara elde ettikleri kâr payı fatura karşılığında ödenmektedir. Fatura kesemeyen kişilere elde ettikleri gelir üzerinden stopaj vergisi düşüldükten sonra ödeme yapılmaktadır. Bireysel iş ortağının gelir payı üzerinden alınan stopaj vergisi, Ekonetya.com tarafından vergi dairesine ödenecektir. Tüm iş ortakları, hesaplarındaki kâr payı miktarı, aylık 100 TL tutarını aştığında Ekonetya.com İş Ortaklığı Programı Kontrol Paneli’nden ödeme alma talebini bildirebilirler. Talebi takip eden ilk Cuma günü içerisinde faturaları tarafımıza ulaşan kurumsal iş ortaklarına ödemeleri yapılmakta , bireysel iş ortaklarına stopaj vb vergi yükümlülüklerine ait kesintiler yapıldıktan sonra ilgili miktar hesaplarına yatırılmaktadır. Bireysel satış ortaklarının kazançları %10 gelir vergisi stopajına tabi olduğundan ödeme stopaj düşülerek yapılacaktır. Örnek olarak 100 TL’lik bir ödeme için 10 TL vergi düşülerek 90 TL ödeme yapılacaktır. Kurumsal iş ortalarının ödeme alabilmesi için Ekowebya.com’a faturalarını göndermesi gerekiyor.Kurumsal iş ortaklarının dikkat etmesi gerekenler: – Faturanızın üzerine ortaklık kodunuzu yazmaları. – Fatura %18 KDV ile kesilmeli, fatura kalemi açıklaması “Online Kazanç Ortaklığı Bedeli” olarak yazılmalıdır. Örnek olarak 100 TL’lik bir kazanç için 100 TL KDVdahil (18%) fatura kesilmelidir, ödeme 100 TL olarak yapılacaktır. Diğer hususlar: – Ödemeler sadece banka havalesi ile ilgili kişi veya kurumun banka hesabına yapılır. Sadece Türkiye’de faaliyet gösteren banka hesaplarına ödeme yapılır. – Ödeme günü her haftanın Cuma günüdür.

Şeffaflık

Tüm iş ortakları, üyelik hesabı altında İş Ortaklığı Programı linkinde tüm işlemleri takip edebilirler. Kimden, hangi tarihte, hangi işlemden dolayı, ne kadar pay alındı gibi tüm detaylar görülebilir. Sistem son derce şeffaf işlemektedir. Ve tüm üyeler, sistemin işleyişini üyelik hesabından görebilmektedirler.

Kazanç süresiyle ile ilgili bir kısıtlama var mı?

Ekowebya.com İş Ortaklığı Programı’nda kazanç, diğer sistemlerde olduğu gibi bir defalığına değildir. Referans olunan ve sonraki dönemlere ait yenileme, hizmet yükseltme durumlarında da iş ortağı, ortaklığı devam ettiği müddetçe pay almaya devam eder.

İş Ortağı olmak için asgari miktarda ürün veya hizmet alma zorunluluğu gibi bir ölçü var mı?

Hiçbir biçimde ürün alma zorunluluğu yoktur. Ürün veya hizmet almadan programa dahil olabilir, referans olmak suretiyle yapılan alışverişlerden kazanç elde edebilirsiniz.

Sahibi olduğum birden fazla site için İş Ortaklığı Programı’na katılabilir miyim?

İster bireysel ister kurumsal istediğiniz kadar siteyle programa dâhil olabilirsiniz.

Sahip olduğum siteye reklâm görsellerinden (banner) en fazla kaç adet ekleyebilirim?

Sitenize dilediğiniz miktarda reklâm görseli yerleştirebilirsiniz. Bu konuda yer, sayı kısıtlaması yoktur.

Site sahibi olmasam da, banner'ları kullanarak satış elde edebilir miyim?

Önemli olan, içeriği uygun bir siteye banner HTML kodlarının sizin referans kodunuzu taşıyacak şekilde yerleştirilmesidir. Site sahibi olmasanız bile, örneğin yakınınızın sitesine banner kodlarının yerleştirilmesi yeterlidir. Banner kodlarının, sizin referans numaranızı taşıması için, banner HTML kodlarını üyelik girişi yaparak kopyalamalısınız.
Banner’lardan kazanç elde etmek için iş ortaklığınıza ait Referans ID ile gelen müşterinin alışveriş yapması gerekir.

Sitemdeki reklamlardan yönlenerek alışveriş yapan ziyaretçilerim var ancak bu alışverişlere ait bir payın hesabıma yansıdığı görülmüyor.

Bunun iki sebebi olabilir:

    1. Söz konusu alışverişin tahsilatı henüz yapılmamıştır. Alışveriş gerçekleşse bile tahsilatı yapılmamış işlemlere ait pay hesaplara yansıtılmamaktadır. Tahsilat gerçekleştiği anda satış ortaklığına ait payınız hesabınıza yansıyacaktır.

 

  1. Referans kodunuzla (Referans ID) ilgili bir sorun vardır veya reklam görsellerindeki (banner) kod değişiktir. Sitenize yerleştirdiğiniz reklam görsellerinin (banner) içinde yer alan kod ile ortaklığınıza ait Ekowebya.com kayıtlarındaki kod bilgisi aynı olmalıdır. Farklı kodlar sistemde algılanamayacağı için payınız hesabınızda görülememektedir.

Bu tür durumlarda Teknik Destek Birimiyle temasa geçebilirsiniz.

İş Ortağımız olun hemen kazanmaya başlayın

Sorularınız mı var? Şimdi bizi arayın yardımcı olalım. Tel: 0212 876 28 66

Ekowebya Web Teknolojileri 0212 876 28 66 - 0850 227 49 88
İlgilendiğiniz hizmetimizi belirterek soru veya talepleriniz için formu doldurunuz. En kısa sürede sizi arayacağız.