• Profesyonel E-ticaret

    İşinizi internete taşıyın, yeni müşteriler kazanın, kârlılığınızı artırın.


    • Yıllık kira ödemesi yok
    • Türkçe yönetim paneli
    • Sunucu serbest
    • Bayi sistemi
    • SEO uyumlu altyapı
    • 7/24 destek
   • Özgür Tasarım

    HTML ve CSS bilginiz ile mağazanızı dilediğiniz gibi özelleştirin.


    • Hazır şablonlar
    • Sınırsız özelleştirme
    • Sınırsız ürün
    • Sınırsız kategori
    • Sınırsız marka
    • Sınırsız bayi
   • Süresiz Lisans

    Ekowebya sizi kiracı değil, kiralama fiyatına mağazanızın gerçek sahibi yapıyor.


    • Yıllık kira yok
    • Aylık kira yok
    • Haftalık kira yok
    • Sınırsız kullanım
    • Sınırsız özgürlük
    • Sınırsız kazanç var
   • Çok Yönlü Yatırım

    Ekowebya ile sanal mağazanıza yaptığınız yatırım asla buhar olmaz.


    • Güncelleme desteği
    • Teknik destek
    • Sistem yönetimi desteği
    • Pazarlama desteği
    • Grafik ajans desteği
    • Xml desteği

   Yazılım Genel Özellikleri

   %100 Türkçe Profesyonel E-ticaret Yazılımı
   Php E-ticaret Yazılımı

   Yazılımı, kendi sunucunuzda veya Cisco Firewall ile korunan Ekowebya sunucularında barındırabilirsiniz. Alan adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.

   Hazır Mağaza Şablonları

   E-ticaret paketlerimizde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi özelleştirebilir veya uzman tasarım ekibimize özel tasarım yaptırabilirsiniz.

   Kolay Tasarım

   Yazılımımızı diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.

   Ödeme Seçenekleri

   E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında teknik destek alabilirsiniz.

   Hemen Test Edin

   Yazılımın birbirinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde sol üst taraftaki şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yönetim panelini ( kullanıcı : admin – şifre : admin ) görüntülemek için http://demo.ekonetya.net adresimizi ziyaret ediniz.

   Güçlü SEO Desteği

   Yazılım altyapımız kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO optimizasyonu sunar.

   XML Entegrasyon

   Yazılımımız ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

   Sosyal Medya

   E-ticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.

   Google Desteği

   E-ticaret paketlerimizde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği standart, Google Login desteği de opsiyonel olarak gelir.

   Promosyonlar

   E-ticaret paketlerimizde sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

   Kullanıcı Daveti

   Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para-puan kazanabilirler.

   Affilate Banner Desteği

   Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.

   GittiGidiyor API Desteği

   Standart – Plus ve Premium paketlerimizde GittiGidiyor API entegrasyonu hazır olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

   N11 API Desteği

   Standart – Plus ve Premium paketlerimizde N11 XML entegrasyonu yüklü olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin XML dosyasını direkt N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

   Canlı Destek

   Paketinize opsyionel ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizn ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.

   Mobil Satış Desteği

   Paketinize opsiyonel ekleyeceğiniz iOS ve Android destekli Mobile şablon ile ziyaretçileriniz ürünleri cep telefonları ile de inceleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirler.

   Private Satış Desteği

   Private satış desteği ile ( markafoni, limango vb.. ) tarzında marka kampanya süreli satış yapabilirsiniz. Özel satış için bir standart, bir premium şablondan dilediğinizi seçebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

   Grup (Kupon) Desteği

   Yazılımımızın grup kupon satış desteği ile (grupanya, groupon vb..) tarzında süreli fırsat kupon satışı yapabilirsiniz. Kupon satış için yazılımla gelen starndart şablonu aktif edebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

   Tek Ürün Satışı

   Kısıtlı sayıda ürün sunmak isteyenler, tek ürün satış desteği ile zaman sınırlı günün ürün(leri) satışı yapabilir, bir veya birden fazla ürünü ön plana çıkarabilir. Yazılımla birlikte tek ürün şablonu standart şablonlarla beraber gelir.

   SMS Gönderim Desteği

   Yazılımımız ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

   B2B Kullanım Desteği

   Yazılımımız ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

   Detaylı İstatistikler

   Yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

   Çoklu Dil Kullanımı

   Yazılımımız opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

   E-Bülten Gönderimi

   Yazılımımız ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

   Yönetim Paneli Detayları

   YÖNETİM PANELİ VİDEO
   Ayarlar

   Ayarlar/Genel Ayarlar sekmesi altında mağaza şablon seçimi, sözleşme tanımlamaları, anasayfa gösterim ayarları, üyelikli veya üyeliksiz alışveriş, yorum ayarları, SSL ayarları ve kapsamlı olarak bir çok ayar yapılmaktadır. Diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir. Her sekmenin kendi içinde ayrıntılı ayar desteği bulunur. Mağazanızın her detayına müdahale edebilir. Dilediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

   Sipariş Yönetimi

   Mağazanızdan yapmış olduğunuz satışların görüntülenmesi ve bunların detayları ile ilgili ayarlar yapabileceğiniz kısımdır. Yapabileceğiniz diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir.

   Ürün Yönetimi

   Mağazanıza tanımlayacağınız ürünler, kategoriler, markalar, promosyon ve kampanyalar, indirimler, kuponlar ve toplu ürün işlemleri gibi ilgili ayarlar yapabileceğiniz kısımdır. Yapabileceğiniz diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir.

   Kargo Yönetimi

   Mağazanızın kargo tanımlama ve entegrasyonu gibi ayarlar yapabileceğiniz kısımdır. Yapabileceğiniz diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir.

   Reklam Yönetimi

   Mağazanızın reklam yönetimi, banner, slayt, promosyon teklifi gibi ayarlar yapabileceğiniz kısımdır. Yapabileceğiniz diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir.

   İçerik Yönetimi

   Mağazanızın içerik yönetimi ile ilgili sayfalar oluşturabileceğiniz, SEO link tanımlamaları yapabileceğiniz, anket yönetimi, formlardan gelen iletileri görüntüleyip cevap verebileceğiniz kısımdır. Yapabileceğiniz diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir.

   Kullanıcı Yönetimi

   Mağazanıza çeşitli yetkilerde yeni kullanıcılar tanımlayabilceğiniz, B2B bayi ayarları ve özel indirim iskonto ayarlarını yapabileceğiniz , bayi grupları oluşturabileceğiniz kısımdır. Yapabileceğiniz diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir.

   Affiliate Yönetimi

   Mağazanızın satış ortaklığı ( Affiliate) ayarlarının yapılabileceği kısımdır.( Affiliate Nedir? Tıklayınız )

   Şablon Yönetimi

   Mağazanızda kullandığınız tasarım şablonu üzerinde gerekli gördüğünüz fonksiyon değişiklikleri, tasarım değişikliği, kod düzenleme ve e-posta şablon düzenlemeleri gibi ayarlar yapabileceğiniz kısımdır. Mağazanızın tasarımsal ve işlevsel her detayını herhangi bir kısıtlama olmaksızın bu kısımdan düzenleyebilirsiniz. Yapabileceğiniz diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir. Değişiklik yapmadan önce üzerinde değişiklik yapacağınız dosyanın bir yedeğini almayı unutmayınız.

   SMS Yönetimi

   Mağazanızda tanımlanmış SMS iş ortağı modülü kurulu ise bu kısımdan toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim şablon düzenlemelerini yapabilirsiniz. Müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı olarak yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Tanımlanabilir SMS servisleri iMesaj, Figensoft Posta Güvercini, TurkiyeSMS, Mutlucell, NetGSM, MutluCell, ( Whatsapp Opsiyonel)

   E-posta Yönetimi

   Mağazanızın sipariş, kargo gönderim bildirimi gibi çeşitli aksiyonlarda otomatik göndereceği E-posta servislerinin sablon düzenlemeleri , toplu e-posta gönderim kayıtları vs. gibi düzenlemeler yapabileceğiniz kısımdır. Toplu E-posta gönderimi için yazılımın paylaşımsız (VPS) sunucu üzerinde kurulu olması gerekmektedir.

   Ödeme Yönetimi

   Mağazanızın ödeme , taksit , vade oranları gibi ayarlarını yapabileceğiniz kısımdır. Standart- Plus ve Premium paketler ile birlikte gelen 19 bankanın sanal pos altyapısı ( Akbank, Anadolu Bank, Bank Asya, Deniz Bank, Finansbank, Fortis, Garanti Bankası, Genpa, Halkbank, HSBC, ING Bank, Katılım Finans Bankası, Kıbrıs Universal, Kuveyt Türk, TEB, Türkiye İş Bankası ,Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası.) ve alternatif olarak 30 hazır ödeme modülü hazır olarak sunulmaktadır. ( Alışveriş Çeki, Arena Paynet, Awawebs, BillPro, Birödeme, Dskdirect, E-Royal, Havale, iPara, iyzico, Kapıda Ödeme, KVK, Mail Order, PayEU, Paymec, PayU, PAYTR, Genpa, Paramazing, Paypal, Moneybookers, Netahsilat, Next Sanal Pos, Posnetodeme, Telpa, Tesan, TürkPOS, Posta Çeki, Sanal Pos Türk, Mobil Ödeme – Turkcell / Vodafone / Avea.) Yapabileceğiniz diğer ayar başlıkları aşağıdaki gibidir.

   XML Yönetimi

   Bayisi olduğunuz herhangi bir tedarikçinin XML entegrasyonu yaparak ürünlerini mağazanızda otomatik olarak aktif edebileceğiniz ( Dış XML Opsiyonel Servistir ) ( Güncel XML Modül Listesi için Tıklayınız. Aktif desteklenen XML entegrasyon sayısı : 305 ) ayrıca 15 adet standart 2 adet opsiyonel olarak sunduğunuz XML servisi ile ürünlerinizi pazaryeri sitelerine servis edebileceğiniz ayarlar kısmıdır. ( Bayi XML, RSS, Google Sitemap Merchant, Facebook Product RSS, Yandex Market, Cimri, Fırsat bu Fırsat, Hızlı Al, Hepsi Burada, PTT Avm, Sanal Pazar, Ne Kadar, Bilio, Gelir Ortakları, Kliksa, Gitti Gidiyor (Opsiyonel – API) N11 (Opsyionel – API)

   İstatistikler

   Mağazanızın detaylı istatistiklerini görüntüleyeyip kritik edebileceğiniz kısımdır. Görüntüleyebilceğiniz başlıklar aşağıdaki gibidir.

   Yönetim Menü Yönetimi
   Yedekleme Yönetimi

   Mağazanızın veritabanı ve dosya yedekleme işlemlerini arayüzden yapabileceğiniz kısımdır.

   WEB SİTE PROJENİZE ANINDA ÖZEL TEKLİF ALIN

   Web sitenizde ihtiyacınız olan tüm özellikleri şimdi belirleyin hemen teklifimizi öğrenin. Modern ve özgün tasarımlarımız, gelişmiş yazılım özellikleriyle tanışın. Gereksiz özelliklere ücret ödemeden internet dünyasında yepyeni bir imajla var olmaya devam edin.
   ŞİMDİ TEKLİF AL
   Teklifimizden hemen sonra ayrıca değerlendirme yapılarak projenize özel extralarımız ve özel indirimlerimiz uygulanabilir.
   Ekowebya Web Teknolojileri 0212 876 28 66 - 0850 227 49 88
   Soru veya talepleriniz için formu doldurunuz. En kısa sürede sizi arayacağız.